اصفهان، بزرگمهر، هشت بهشت شرقی، روبروی کوچه ۲۸

موتور پرده برقی بالارو

موتور های بالارو به صورت توبولار می باشد که با توان های مختلف نسبت به جنس و ابعاد پرده تولید می شود و درون لوله پرده های شید ، زبرا و انواع دیگر پرده های بالارو قرار می گیرند.

ویژگی های موتور پرده برقی بالارو

توبولار بودن این موتورها باعث می شود که هیچ قسمتی از موتور بیرون از قاب پرده قرار نگرفته و فضای اضافی اشغال نشده و زیبایی پرده نیز حفظ خواهد شد . با به حرکت درآمدن موتور ، پرده به دور لوله جمع می شود و باعث باز و یا بسته شدن آن می گردد. یکی از مزایای این موتورها قابلیت تنظیم حد بالا و پایین پرده می باشد و می تواند به صورت خودکار در نقاط مورد نظر استپ شود . کنترل این موتورها به وسیله ریموت کنترل و برد های الکترونیکی امکان پذیر هست. همچنین این موتور ها قابلیت اتصال به خانه های هوشمند را به صورت پالسی دارا می باشد .

.

نام موتور بالارو قدرت موتور (N/M) توان مصرفی (W) سرعت چرخش موتور (rpm) فرکانس دریافتی (MHz) طول موتور (mm) صدای موتور (db)
T25-3E-1.6
۱.۶
۱۹
۲۰-۳۰
۸۶۸
۴۰۵
۲۵-۴۰
T35-3E-6
۶
۱۱۵
۲۸
۸۶۸
۵۱۵
۲۸<
T35-3E-10
۱۰
۱۱۵
۱۶
۸۶۸
۵۱۵
۲۸>
T45-3E-15
۱۵
۱۵۰
۲۸
۸۶۸
۵۵۹
۴۵>
T45-3E-30
۳۰
۱۸۰
۱۸
۸۶۸
۵۷۹
۴۵>

اتصال خانه هوشمند

تمام اتومات

سهولت و راحتی کار

کنترل از راه دور

کاهش مصرف انرژی

موتور توبولار چیست

موتور های توبولار به دو صورت ریسیور داخلی و ریسیور خارجی تولید می شوند که پرده برقی آسناتک ارائه دهنده موتور های بالارو توبولار با ریسیور داخلی می باشد که ظاهری مناسب تر و نصب و راه اندازی آسان تری دارد . موتور های بالارو در توان های ۶.۱ ، ۶ . ۱۰ و ۲۰ نیوتن بر متر عرضه می گردد .
نوع موتور تنظیم سرعت تعیین حد به صورت الکترونیکی رسیور داخلی کنترل پالسی کنترل فازی ۴ سیم پاور داخلی باتری لیتیوم کنترل با ریموت
T25-3E-1.6

T35-3E-5

بستن
آسناتک