اصفهان، بزرگمهر، هشت بهشت شرقی، روبروی کوچه ۲۸

موتور پرده برقی بالارو​

موتور های بالارو به صورت توبولار می باشد که با توان های مختلف نسبت به جنس و ابعاد پرده تولید می شود و درون لوله پرده های شید ، زبرا و انواع دیگر پرده های بالارو قرار می گیرند.​

.

نام موتور بالارو قدرت موتور (N/M) توان مصرفی (W) سرعت چرخش موتور (rpm) فرکانس دریافتی (MHz) طول موتور (mm) صدای موتور (db)
T25-3E-1.6
۱٫۶
۱۹
۲۰-۳۰
۸۶۸
۴۰۵
۲۵-۴۰
T35-3E-6
۶
۱۱۵
۲۸
۸۶۸
۵۱۵
۲۸<
T35-3E-10
۱۰
۱۱۵
۱۶
۸۶۸
۵۱۵
۲۸>
T45-3E-15
۱۵
۱۵۰
۲۸
۸۶۸
۵۵۹
۴۵>
T45-3E-30
۳۰
۱۸۰
۱۸
۸۶۸
۵۷۹
۴۵>

ویژگی های موتور پرده برقی بالارو

توبولار بودن این موتورها باعث می شود که هیچ قسمتی از موتور بیرون از قاب پرده قرار نگرفته و فضای اضافی اشغال نشده و زیبایی پرده نیز حفظ خواهد شد . با به حرکت درآمدن موتور ، پرده به دور لوله جمع می شود و باعث باز و یا بسته شدن آن می گردد. یکی از مزایای این موتورها قابلیت تنظیم حد بالا و پایین پرده می باشد و می تواند به صورت خودکار در نقاط مورد نظر استپ شود . کنترل این موتورها به وسیله ریموت کنترل و برد های الکترونیکی امکان پذیر هست. همچنین این موتور ها قابلیت اتصال به خانه های هوشمند را به صورت پالسی دارا می باشد .

اتصال خانه هوشمند

تمام اتومات

سهولت و راحتی کار

کنترل از راه دور

کاهش مصرف انرژی

موتور توبولار چیست

موتور های توبولار به دو صورت ریسیور داخلی و ریسیور خارجی تولید می شوند که پرده برقی آسناتک ارائه دهنده موتور های بالارو توبولار با ریسیور داخلی می باشد که ظاهری مناسب تر و نصب و راه اندازی آسان تری دارد . موتور های بالارو در توان های ۶٫۱ ، ۶ . ۱۰ و ۲۰ نیوتن بر متر عرضه می گردد .
نوع موتور تنظیم سرعت تعیین حد به صورت الکترونیکی رسیور داخلی کنترل پالسی کنترل فازی ۴ سیم پاور داخلی باتری لیتیوم کنترل با ریموت
T25-3E-1.6

T35-3E-5

مطالب مرتبط

بستن
آسناتک